ایران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، پلاک 91، طبقه 4، واحد7

اثرات شخصی بار

لوازم شخصی

این یک سرویس حمل و نقل هوایی حرفه ای است که ما برای چمدان های شما ارائه می دهیم که بیش از حداکثر وزن مجاز خطوط هوایی برای مسافران است و خدماتی است که هدف آن است.

آنچه در این مقاله می خوانید :

لوازم شخصی بار به سایر کشور ها

هنگامی که چمدان هایمان را با خود به فرودگاه می بریم ممکن است با چالش اضافه باری مواجه شویم که همواره برایمان دردسر ساز است اما این چالش دیگر به سادگی قابل حل است؛ چرا که رساندن بارها را تیمی حرفه ای در زمینه لوازم شخصی بار بر عهده می گیرد تا بتواند به سهولت بار هایمان را به مقصد برساند. از این رو اگر شما هم با این چالش ها هنگام سفر یا حمل و نقل هوایی از یک کشور به کشوری دیگر رو به رو شده اید تا انتهای این مقاله برای شناخت تیمی مجرب همراه ما باشید.

لوازم شخصی بار چیست؟

پیش از پرداختن به هر موضوعی ابتدا باید بدانیم که لوازم شخصی بار دقیقا به چه معناست و چه اقداماتی در آن صورت می گیرد؟ با توجه به قوانینی که برای حمل بار در اغلب کشور ها وضع شده است، می توان گفت همراه داشتن بیش از 20 تا 30 کیلو بار غیر مجاز است و به ازای هر کیلو بار اضافه شما باید مبلغی را تحت عنوان اضافه بار پرداخت کنید. حال برای اینکه نیاز به پرداخت همچین مبلغی نباشد می توانید از روش های لوازم شخصی بار کمک بگیرید.

لوازم شخصی بار چه مزایایی دارد؟

مزایای فریت بار  

همان طور که اشاره کردیم شما باید به ازای هر کیلوگرم اضافه بار مبلغی را برای آن پرداخت کنید اما به سادگی می توانید با هزینه بسیار کمتر بار خود را توسط روش لوازم شخصی بار جا به جا کنید و این روش بهینه را به عنوان جایگزینی برای پرداخت اضافه بار در نظر داشته باشید. علاوه بر این با این روش به هیچ عنوان در طول مسیر به بار شما آسیبی وارد نمی شود و به سادگی می توانید از سلامت بار خودتان اطمینان حاصل فرمایید.

مزیت دیگری که استفاده از لوازم شخصی بار برای شما فراهم می کند این است که شما می توانید بارتان را از طریق خطوط هوایی دیگر نیز حمل کنید با این توصیفات می توان گفت ویژگی ها و مزایای لوازم شخصی بار موجب شده است که کمتر کسی حاضر به پرداخت اضافه بار شود.

امکان استفاده از لوازم شخصی بار در چه کشورهایی وجود دارد؟

و اما می رسیم به سوالی که در ذهن اغلب مسافران نقش می بندد، آن هم این است که امکان استفاده از لوازم شخصی بار در چه کشور هایی وجود دارد؟ درپاسخ به این سوال باید بگوییم که این روش آنچنان گسترده است که برای انتقال بار در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و مسافران به ندرت مبلغی را به عنوان اضافه بار پرداخت می کنند.

 برای لوازم شخصی بار چه مدارکی لازم است؟

حال که با لوازم شخصی بار و مزایای آن آشنا شدیم لازم است برای بهره بردن از این روش به طور کلی مدارکی را که لازم است به همراه داشته باشیم را نیز بررسی کنیم. از این رو در اینجا می توانید به سادگی مروری کلی بر مدارک مورد نیاز برای لوازم شخصی بار داشته باشید.

  1. همراه داشتن مدارک هویتی مانند پاسپورت و کارت ملی برای لوازم شخصی بار الزامی می باشد.
  2. در کنار داشتن مدارک هویتی همراه داشتن بلیط مسافر نیز امری مهم و ضروری است.
  3. علاوه بر این برای لوازم شخصی بار لازم است پته گمرکی یا همراه مسافران باشد یا اینکه شرکت ارائه دهنده خدمات لوازم شخصی بار این جواز را دریافت کند. این جواز گمرکی به مسافر امکان ارسال بار را می دهد.
  4. پکینگ لیست یا فهرست لوازم در برخی از کشور ها برای ترخیص کالا یا پذیرش بار توسط بعضی از شرکت ها مورد نیاز است.
  5. برای لوازم شخصی بار تجاری به همراه داشتن اصل یا کپی کارت بازرگانی بسیار حائز اهمیت است.
  6. علاوه بر کارت بازرگانی برای بارهای تجاری به همراه داشتن گواهی استاندارد و گواهی بهداشت نیز بسیار مهم می باشد.

هزینه لوازم شخصی بار به خارج از کشور چطور محاسبه می شود؟

هزینه فریت بار چطور محاسبه می شود؟

برای اغلب افرادی که قصد مهاجرت یا سفر های طولانی مدت به خارج از کشور را دارند این بر آورد کردن هزینه لوازم شخصی بار امری مهم محسوب می شود به همین جهت برای آسودگی خاطر شما عزیزان مواردی که می توانند بر هزینه لوازم شخصی بار موثر واقع شوند را در ادامه آورده ایم.

  • هزینه های مشخص برای بسته بندی بار که به میزان بار نیز بستگی دارد.
  • هزینه انتقال بسته بندی ها به بخش بار فرودگاه جهت ارسال
  • هزینه انبار داری و تخلیه بسته ارسالی
  • هزینه های ترخیص کالا از گمرک و بارنامه

سخن پایانی

با توجه به اینکه شناخت لوازم شخصی بار بسیار مهم است و تاثیر بسیار زیادی بر صرفه جویی و کاهش هزینه ها می گذارد می توان گفت آشنایی با یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده خدمات لوازم شخصی بار در ایران نیز به همان اندازه اهمیت دارد و یکی از بهترین شرکت های فعال در این حوزه شرکت باراد است که با داشتن تیم پشتیبانی بسیار مجرب می تواند به شما عزیزان در حمل بار های شخصی کمک کند.